Los bericht bekijken
Oud 29 maart 2018, 15:59   #18
Strandkruier
Schepen
 
Geregistreerd: 7 januari 2009
Berichten: 458
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Witte Kaproen Bekijk bericht
Nadelen voor Vlaanderen in België;

-Jaarlijks miljardentransfers van Vlaanderen naar Wallonië.

-Blijvende verfransing van de Vlaamse Rand.

Voordelen van Vlaanderen in België;

-geen


Dus leve de Vlaamse Onafhankelijkheid.
Jaarlijkse miljardentransfers naar Wallonië? Ik heb oud-minister De Croo nog eens weten zeggen dat er ook transfers naar bepaalde Vlaamse landstreken gaan. En de deelprovincie die het meest bijdraagt aan de Belgische schatkist is Waals-Brabant.
Blijvende verfransing van de Vlaamse Rand? Dat hebben de Vlamingen daar aan zichzelf te danken, hé? Als er daar 'n huis vrijkwam werd dat, zelfs bij openbaar opbod, meestal aan een Franstalige verkocht. Wat wilt ge dan? Als ge uw eigen patrimonium uitverkoopt!..
Voordelen voor Vlaanderen om "Belgisch" te blijven? Zeker! Samenwerken loont!.. Dat is altijd zo. Als ge kunt samenwerken plukt ge daar de vruchten van.
Ge moogt het van mij gerust weten: ik heb 'n hekel aan mensen gelijk gij! Dat mag ik hier toch zeggen, hoop ik? Ik ben dat Flamingantengedoe al lang kotsbeu.

Norbert de strandkruier
Strandkruier is offline   Met citaat antwoorden