Los bericht bekijken
Oud 4 april 2018, 19:34   #2
satiper
Minister-President
 
satiper's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2005
Berichten: 5.004
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
Er is eten genoeg voor meer dan 10 miljard mensen op deze planeet als we nog wat natuur inpikken, water is iets anders en daarvoor wordt in grotere mate ontzouting van zeewater ingezet waarbij het gewonnen zout voor eigen milieuproblemen zorgt en erg veel energie kost.

In effect gaan de energiebesparingen die we hier uitvoeren gebruikt worden om de wereldbevolking te laten groeien, wat heel het climate change gedoe tot een klucht herleidt. Het heeft dus geen nut om hier iets te doen omdat het elders gebruikt zal worden voor bevolkingsaangroei, het moet samen aangepakt worden.

Veel van de huidige arme landen zouden even rijk zijn als Europa als ze dezelfde bevolkingsaangroei zouden hebben gehad, er is dus een directe corolatie tussen armoede en overbevolking.

Wat kunnen we er aan doen? Behalve dan laten begaan en hopen dat het zichzelf oplost want de laatste 60 jaar toont aan dat zoiets duidelijk niet werkt.
Ik heb er zelf ook al wat threads aan besteed.
Een greep hieruit:


http://forum.politics.be/showthread.php?t=173474 Overbevolking, draad ter bewustmaking 11-7-12


http://forum.politics.be/showthread.php?t=175515 optimaal aantal mensen
satiper is offline   Met citaat antwoorden