Politierechters: ‘Verlaag de verkeersboetes’
Citaat:
‘De huidige verkeersboetes zijn veel te hoog. Zinloos, want velen betalen niet.’ En dus doen twee politierechters een opmerkelijk voorstel: ‘Verlaag de boetes.’
|
Citaat:
Paul Geukens (60) en Theo Wilsens (61), als politierechter in Hasselt en Beringen goed voor drie decennia aan ervaring, trekken aan de alarmbel, vandaag in Het Belang Van Limburg. ‘Met Koen Geens (CD&V) hebben we eindelijk een ?*minister van Justitie die hervormingen doorvoert’, zeggen ze. ‘Dat is goed. Maar hij doet te veel en te snel. Het gevolg is een tsunami aan wetten, waar niemand nog zijn weg in vindt.’
|
Dat moet een wreed late 1 aprilgrap zijn denk ik of moet men die hele zaak eens nader gaan bekijken om er misschien andere regels zien op te maken?
Bijvoorbeeld met wat men schrijft: speelgoed afpakken, de klem erop?
Er zullen inderdaad véél mensen zijn die na een overtreding de opgelegde boete soms met veel moeite kunnen betalen maar dan had u zich maar naar de regels die van toepassing zijn in het verkeersreglement moeten gedragen, want anders plaatsen we het even snel onder de noemer: eigen schuld, dikke bult of zie ik daar weer maar eens verkeerd?
p.s.
Verkeersboete betalen