Los bericht bekijken
Oud 8 april 2018, 20:44   #5
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 71.485
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eurosceptic Bekijk bericht
Wat heeft Assad te winnen bij het aanvallen van zijn eigen mensen, en daarmee de hele wereld tegen hem te keren?
Da's een goeie vraag. Indien Assad die aanval heeft goedgekeurd/bevolen.
Of die kwispel en zijn handlangers zijn gewoon te dom om te helpen donderen.
Ferm geval van megalomania en weinig besef van de realiteit. Gifgas is in't verleden niet zo effectief gebleken. WO1 of vraag dat maar aan de Italianen in Abbysinnië
Citaat:
Al vrees ik dat dat uiteindelijk weinig verschil maakt voor de outcome. Israel zet zijn agenda in het MO gewoon verder. Afghanistan, check. Irak, check. Libië, check. Syrië bijna. Iran, coming up
Afghanistan was na het bezoek van de Sovjets geen dreiging meer voor een modern land. Een hoop stenentijdperk krijgers met een voorraad moderne (VS) wapens.
Irak, de SCUD aanvallen op Israël tijdens de bevrijding van Koeweit geeft wel te denken.
Libië. Kaddafi had wel andere zorgen dan Israël.
Syrië heeft in't verleden al te dikwijls klop gekregen van Israël. Ik dacht dat Assad de les wel had geleerd. (Net zoals Jordanië en Egypte.)
Iran blijft een rare eend in het bijt.
Maar u vergat 3 landen. Turkije, Pakistan en Libanon.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is nu online   Met citaat antwoorden