Los bericht bekijken
Oud 5 juli 2018, 17:49   #52
Het Oosten
Secretaris-Generaal VN
 
Het Oosten's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juli 2010
Berichten: 46.835
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hypochonder Bekijk bericht
Want bij bedrijven waar nog niet volop geprivatiseerd werd gaat het reuzegoed? Kijk eens bij de NMBS wat voor ongelofelijk zootje het daar is. Zelfs waar gedeeltelijk geprivatiseerd werd gaat het slecht want daar willen de politici altijd hun eigen mannetjes droppen op de schone postjes met dikwijls een hoop incompetentie als gevolg.

Volgens u is alles wat slecht loopt de schuld van N-VA, waarschijnlijk geef je hen ook de schuld van alles wat mank loopt in uw persoonlijk leven.
Als het ergens een zootje is dan is het wel bij de Nederlandse NS en bij de geprivatiseerde Engelse spoorwegbedrijven. Onvoorstelbaar wat een miskleun daar.

"Op 4 januari 2016 hebben Britse treinreizigers, klimaatactivisten en spoorvakbonden actie gevoerd in meer dan 100 stations tegen de nieuwe prijsstijgingen en voor de hernationalisering van de Britse treinbedrijven."


Laatst gewijzigd door Het Oosten : 5 juli 2018 om 18:04.
Het Oosten is offline   Met citaat antwoorden