Discussie: @NVA weekdieren
Los bericht bekijken
Oud 8 juli 2018, 18:05   #35
djimi
Secretaris-Generaal VN
 
djimi's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 januari 2006
Locatie: Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Berichten: 34.243
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp Bekijk bericht
En wat versta jij onder er "Belgisch" uitzien? Of voor mijn part Vlaams?
Tot voor kort waren Belgen en Vlamingen in nogal tamelijk grote meerderheid 'bleekscheten', zij het met vrij grote interne variatie in haarkleur en -vorm, oogkleur, huidskleur, gestalte, smaak wat betreft kledij, gedrag, ...).

Tegenwoordig ziet het er naar uit dat die nogal tamelijk grote meerderheid van 'bleekscheten' van vroeger al een pak kleiner is geworden, en de vrij grote interne variatie nog toegenomen.


Mij maakt het niet uit.


Ik vind voetbal een behoorlijk saaie sport, wielrennen valt meer in mijn smaak omdat in de TV-reportages doorgaans véél méér diverse landschappen te zien zijn.


Mocht ik ooit 'supporter' kunnen worden, dan zou ik toch gaan voor een lokale café-ploeg waarvan ik de leden individueel ken, en met hun bijnaam kan & mag aanspreken. Iets als FC De Kampioenen, maar dan met échte mensen, en zonder flauwe humor.


Voor Rode Duivels supporter ik niet, zelfs niet als ik van België zou houden. Ik zeg niet dat ze een slechte ploeg zijn, hé! Ik zal die mensen echter nooit eens zomaar een pint kunnen trakteren in Café De Sportwereld hier niet ver vandaan, en samen tafelvoetbal spelen zie ik ons ook nog niet rap doen (*).

Als ik toevallig een match op TV zou zien, zou het kunnen dat ik blijf kijken.

Het is evenwel waarschijnlijker dat ik ergens in het park ga zitten om naar de bomen te kijken, naar de beesten, naar de wolken, naar de spelende kinderen, naar de schone meisjes, ...




(*) Van mij mogen ze niettemin gerust wereldkampioen worden, zulle. En eerlijk belastingen betalen in het land waar ze voor spelen
__________________
"There's No Such Thing As Society!" ONLY I CAN HELP YOU!
I AM your Protector and I WILL protect you.
Whether you like it or not: I'M COMING TO PROTECT YOU!

YOUR BODY, MY CHOICE, FOREVER! HANG MIKE PENCE!!!
djimi is offline   Met citaat antwoorden