Los bericht bekijken
Oud 13 augustus 2018, 16:11   #8
Hypochonder
Secretaris-Generaal VN
 
Hypochonder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 december 2008
Berichten: 21.895
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door No Apologies Bekijk bericht
Iemand moet al die migranten, vluchtelingen e.d. die naar hier willen komen toch eens waarschuwen wat voor een vreselijk oord Vlaanderen eigenlijk is. Dat in de straten regelmatig het stampende geluid van de bottines van massademonstrerende neonazi's weerklinkt en dat de KKK-chapters de instroom van nieuwe leden niet kunnen bijhouden. En Tine Mortier had men natuurlijk ook eenvoudigweg kunnen vertellen dat ze ook naar het nabije Wallonië had kunnen trekken, het linkse paradijs waar in heinde en verre geen racist te ontwaren is. Het is er trouwens tegenwoordig ook goed weer.
De Walen staan zogenaamd gekend als gastvrij maar wees er maar zeker van dat ze daar nog meer hun buik vol hebben van anders gekleurden en dat ze dat meer dan genoeg laten merken ook.

Het is niet omdat de Walen zelf dikke profiteurs en uitzuigers van de Vlamingen zijn dat ze zich zelf laten uitzuigen door anderen.
Hypochonder is offline   Met citaat antwoorden