Los bericht bekijken
Oud 14 augustus 2018, 16:34   #36
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.311
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
Klopt voor geen meter, misschien probeert ze nog wat politieke munt te slaan uit haar vertrek, voor de goeie zaak natuurlijk.

Met de invasie van inteelters de laatste paar jaar kan ik me wel inbeelden dat iedereen met een kleurtje het iets moeilijker zal hebben maar zij spreekt van 20 jaar. Zelfs de blokkers zijn gehuwd met een Aziatische, het gaat 'm al lang niet meer over alleen kleurtjes.
Het gaat inderdaad niet over iemands zijn/haar kleur maar wel over of die persoon zich aanpast aan hoe wij in ons land, de EU in het algemeen leven.

Er zijn tal van mensen die dat doen maar er zijn er ook andere die hun enige doel is, alles overhoop te gooien om hun eigen willetje (overtuigingen) door te voeren/op te dringen en dat zelfs soms niet zonder slag of stoot.
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 14 augustus 2018 om 16:35.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden