Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Xenophon
Ja, tenminste, ik had ze op LP.
Nu heb ik niet eens een platendraaier meer. Alles zit in mijn gsm nu.
|
Ik had mijn platen gelukkig nog bijgehouden...'k speel ze nu terug
Er gaat niks boven die extra dimensie
Citaat:
Alleszins, de sound van Iommi heeft mijn wereld duchtig door elkaar geschud.
Niet alleen waren al die riffs pareltjes, maar de meeste waren ook speelbaar zonder dat je tien jaar moest oefenen. Riffs zoals de main riff in "into the void" zijn nog altijd bij de coolste riffs in de geschiedenis van de gitaar.
Een aantal ervan zitten vandaag de dag nog steeds in mijn "warm up routine" op gitaar.
Edit: op LP ja, als ik tegenwoordig zo nog eens wat metal hoor op LP dan verschiet ik iedere keer weer van de hoeveelheid compressie die op de gitaren staat/stond; dat is iets dat we kwijt zijn in het digitale tijdperk.
|
Niet noodzakelijk zenne
We moeten eerlijk zijn... een AAD ( of is het eerder ADD daar men na '40 volop digitaal begon te verwerken ) bevat zoveel informatie dt het normaliter niet met het menselijk oor waarneembaar zou zijn.
Maar ge mist wel een extra dimensie .... een plaat is elke keer anders en heeft bv die feed-back op de naald