Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ViveLaBelgique
De tekst uit wikipedia voordat deze het slachtoffer werd van revisionisme:
Vandaag zijn er overtuigde Vlaams-nationalisten te vinden in alle Vlaamse partijen van alle ideologische strekkingen. De huidige N-VA (Nieuw-Vlaamse Alliantie) is voor het grootste gedeelte politiek erfgenaam van de vroegere Volksunie.
|
Wat heeft de N-VA te maken met Gabriëls?
Gabriels zat allang in de VLD voor de VU uiteen viel.
Gabriëls is 6 jaar voorzitter geweest van de VU en 35 jaar burgemeester als VLD-er. Het is te belachelijk voor woorden om daar de N-VA bij te sleuren. Ook al is dat de erfgenaam van de VU.
Citaat:
Minister van staat Jaak Gabriëls (Open Vld) hangt een corruptieproces boven het hoofd. Na vijf jaar heeft het parket haar onderzoek naar de top van de liberale partij in Bree afgerond. Dat berichten Het Belang van Limburg en De Standaard vandaag.
|
https://www.hln.be/nieuws/binnenland...iels~a6ec1d00/
Stevaert werd niet veroordeeld voor verkrachting. Iedereen weet waarom. Dat er geen veroordeling kwam wil niet zeggen dat Stevaert geen vrouw verkrachtte. Dat hij zich verzoop vóór zijn proces voorkwam is zoveel als een schuldbekentenis.
Voor Gabriëls geldt hetzelfde. Als het parket vijf jaar lang een onderzoek naar corruptie voert, en de media krijgen er lucht van dat hem een proces boven het hoofd hangt, dan weet iedereen hoe laat het is.