Los bericht bekijken
Oud 24 september 2018, 21:32   #162
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List Bekijk bericht
dat is nu de kern van heel de pride zie quercus.

niemand hoeft ook maar iets te doen om "als normaal" aanvaard te worden. iedereen moet doen waar hij zin in heeft (met consent en in acht name vd wettelijkheid) en geen ander mens heeft daar over te oordelen.

die pride is er trouwens ook om de generaties te eren die voor die gelijkwaardigheid en gelijke rechten heeft moeten strijden. en die is er niet in het minst als voorbeeld naar landen en culturen waar er van die gelijke rechten nog absoluut geen sprake is vandaag.
Als in uw gedachtegang het element "ieder doet zijn zin" voorop staat, dan mag ik toch veronderstellen dat dit voor iedereen geldt?! Ook voor wie homoseksualiteit afkeurt?

Gelijke rechten? Ook zonder homo"huwelijk" had de homoseksueel even veel rechten als de hetero. Wat u stelt, is nu eenmaal een drogredenering, daar rechten (en plichten) in onze maatschappij niet groepsgebonden zijn (wat u laat uitschijnen) maar verbonden met het individu.
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden