Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak
Wat zitten jullie de nva en vb. Jambon toch te verwijten.
Zelfs de MR wringt tegen, door te beletten dat huiszoekingen makkelijk kunnen gebeuren in woningen waar illegalen verblijven. Terwijl illegaal zijn inderdaad een misdrijf is met veel sociale hinder als gevolg.
|
Het verwijt aan nva en jambon is dat ze de indruk wekken om het probleem van de illegalen te willen oplossen terwijl ze de boel eigenlijk saboteren en alle registers opentrekken om ze hier te kunnen houden.
Die volksverlakkerij is intussen wel duidelijk geworden? Of nog niet?
Een voorbeeld: een illegaal die zijn papieren in zee gooide om als syriër door te gaan en zeker asiel te verkrijgen als oorlogsvluchteling wordt asiel verleend, beloond voor zijn bedrog in plaats van gestraft.
Sommigen 'weten zelfs niet vanuit welk land ze komen'....huh?
Wie kun je dat wijsmaken?
Mensenrechtenadvocate en 'expert' in vreemdelingenrecht kati verstrepen, misschien? Die pleit ervoor om de dublin akkoorden aan de laars te lappen en alle illegalen een statuut te geven, maw: allemaal te legaliseren...de eerste stap is al het bedrog door illegaal om te zetten in 'transmigrant' zodat het onwettige en strafbare ervan al kan afgezwakt en vergeten worden.
Dan komt francken met het verhaaltje dat illegalen niet kunnen teruggestuurd worden als ze niet weten waar ze vandaan komen...naar het land waar ze met de boot aankwamen en europa binnenkwamen misschien?
Of kwamen ze aan op de noordzee met hun rubberen bootjes?

Het volgende trukje is dat landen hun vluchtelingen niet willen terugnemen...tiens, bepalen andere landen dan ons asielbeleid al?
Of mogelijke folteringen bij terugkeer in hun landen?
Nog zo een dooddoener: politieke inmenging in de binnenlandse wetten van soevereine staten? Niet toegestaan...
Je ziet hoeveel moeite francken en co doen om te saboteren dat illegalen en uitgeprocedeerden worden gerepatrieerd.
