Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox
Paar liter oliedollars over de hele bups en wat lief lachen naar de nieuwe Sultan van Constantinopel en de hele episode gaat gewoon onder de mantel der liefde.
|
Niet dus !
Bericht o.a. HLN
Citaat:
Saoedi-Arabië bevestigt dood Khashoggi: “Gedood in consulaat”
Saoedi-Arabië bevestigt dat de vermiste kritische journalist Jamal Khashoggi gedood is in het Saoedische consulaat in Istanboel. Dat melden de officiële Saoedische staatsmedia.
Volgens de berichtgeving zou er tijdens het bezoek van Khashoggi aan het Saoedische consulaat in Istanboel een gevecht uitgebroken zijn tussen de journalist en de mensen die hem ontvingen. Daarbij zou Khashoggi om het leven zijn gekomen.
…..
Achttien Saoedi’s zijn in verband met het onderzoek naar de dood van de journalist opgepakt. “Het onderzoek is nog gaande”, laat de openbaar aanklager in een verklaring weten.
Ontslag vice-directeur veiligheidsdienst
Koning Salman bin Abdoelaziz al-Saoed heeft het ontslag bevolen van Ahmed Asiri, de vice-directeur van de veiligheidsdienst, en van de adviseur van het koninklijk hof Saoed Al-Qahtani.
…
“Gemarteld en vermoord door doodseskader”
De Turkse justitie was gisteren al begonnen met het horen van medewerkers van het Saoedische consulaat in Istanboel. Volgens de Turkse autoriteiten is Khashoggi daar gemarteld en vermoord door een doodseskader dat ’s morgens uit Saoedi-Arabië in Turkije was aangekomen.
|
Er gaan letterlijk en figuurlijk koppen rollen.
https://www.hln.be/nieuws/buitenland...laat~a4a9d909/
__________________
"Dat is het enige waar wij, moslims, echt goed in zijn: de schuld bij anderen leggen."
Nadine Al Budair, Saoedische journaliste in de krant Al-Rai (Koeweit) op 15 december 2015.
“Moslims, wat doen die behalve klagen en kebab verkopen?” Jihadexpert Montasser Alde’emeh 10/2016
Laatst gewijzigd door Anselmo : 20 oktober 2018 om 00:16.
|