Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee
Groen is de partij van hoogopgeleide goedverdienende progressieve (=ethisch links) stemmers.
Er zitten meer communisten bij de NVA en VB dan bij Groen mijn beste.
|
U bedoeld dus: goedverdienende progressieve (=ethisch links) stemmers? Die massa ambtenaren en co die steeds staakt, die ooit door sp.a omgekochte werden als kiesvee?
Die nu massaal overlopen naar "Groen" omdat ze vrezen dat door het zinkende schip sp.a wegens corruptie en co >>> dat hun door
het volk ondanks de hoogste belastingen van EU niet meer op te brengen is, >>>die onbetaalbare torenhoge omkoop gunsten die ze zelf de “verworvenheden” noemen terug geschroefd gaan worden op het normale niveau van “iedereen gelijk voor de wet”
En inderdaad die omgekochte ambtenaren en co denken alleen aan hun portemonnee en schelden, discriminerend via bende vorming het meest lawaai makend voor pers en TV alle andersdenkenden dan links dan maar voor alles en nog wat uit.
En hopend als links ooit zo echt aan de dictatoriale macht komt door het misbruiken van de democratie dat ze dan als bevoordeelde beschermde omgekochte zetelend in de volksraad of aangesteld als leider van eenheidsworst staats bedrijf de rest van de bevolking mag commanderen, controleren en onder repressie uitbuiten.
Want zo gaat het toch steeds in die Linkse landen zoals Venezuela en co!
Ik ben eind jaren ’70 begin ’80 verschillende keren in Hongarije geweest, niet in groep reis de internationale zingend om het communisme te steunen zoals sommigen linksen deden. Eten en drinken op de kosten van het als slaven uitgebuite volk aldaar.
… heb daar in De Hongaarse poesta wat vooral werd gebruikt voor veeteelt... contact gehad met de plaatselijke bevolking, om Hongaarse salami’s naar België te brengen….al moest dat administratief via het Russische Aeroflot ….had het Hongaarse volk, de boer, de fabrikant enz… daar totaal niets over te zeggen.
Heb daar gehoord en gezien wat de onderdrukking/repressie van het communistische bestel daadwerkelijk in hield! Heb daar ter plaatse met de mensen, die daar moesten overleven in het geniep moeten spreken en de conclusie was heel duidelijk: dat het volk de slaaf was van het linkse systeem punt uit.
Links haat gewoon alle andersdenkenden en is door hun DNA steeds in oorlogs modus!
Tegen Al wat niet links is, daarom weigeren ze ook te onderhandelen kennen ze alleen eisen. Even eenzijdig als dictator Erdogan’s werkwijze!
De jarenlange onwil, de vijandigheid en de daarop volgende handels wijze van stelen waar het zit van PS ten aanzien van midden en rechts Vlaanderen is duidelijk genoeg zeker.
Bloedrood “Groen” slijmt wat meer ja, maar hun streven is het zelfde!
"Alles aan en voor de staat"