Los bericht bekijken
Oud 20 december 2018, 11:32   #9
Sukkelaar
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 18 april 2006
Berichten: 10.570
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door IJsboer Bekijk bericht
Wat wilden ze bereiken door uit de regering te stappen? Michel zien vallen?
Door Michel te laten vallen helpen ze de PS. Waarom zou N-VA dat in godsnaam met voorbedachte rade doen?

Het Marrakech-pact, bindend of niet, staat haaks op de ideologie van N-VA, gesprekken loodsten op niks uit omdat CD&V en O-VLD geen duimbreedte aan toegevingen wilde doen.

Achteraf zegt O-VLD nu wel dat N-VA uit de regering is gestapt en tegen de begroting heeft gestemd... Maar geef toe: Ze hebben N-VA tegengewerkt en weggepest. Ze wilden N-VA al lang uit de regering... Nu zitten ze met de gebakken peren natuurlijk want ze merken dat ze zonder N-VA niks kunnen. De onbekwaamheid van CD&V en O-VLD binnen Michel II kent geen grenzen.

Het is alsof je iemand in een schaakspel, schaak zet en hem dan beschuldigt omdat hij met zijn koning beweegt. Wel, dankzij O-VLD en CD&V kan N-VA nu de underdog spelen, wat hun geen windeieren zal leggen voor de a.s. verkiezingen in mei 2019.
Dat is nog lang hoor.
Sukkelaar is offline   Met citaat antwoorden