Discussie: Trump POTUS 2016!
Los bericht bekijken
Oud 9 januari 2019, 21:20   #5991
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.754
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
https://www.hln.be/nieuws/buitenland...niet~ad3ca9ed/

Best interessant om eens te lezen.
Die factchecks mogen ook wel eens gefactcheckt worden, als Trump iets zegt wordt de minste afwijking afgeschilderd als een leugen, is het iemand anders dan gaan ze naar 'ietwat niet juist'.

• “Vandaag spreek ik tot jullie omdat er een groeiende humanitaire en veiligheidscrisis is aan onze zuidgrens”

-> Ze spreken enkel over immigranten, niet over de drugshandel en hoeveelheid criminelen. Het valt blijkbaar ook niet onder humanitaire crisis, begrijpe wie kan.

• “Vorige maand werden er 20.000 kinderen illegaal de VS binnengebracht, een grote stijging. Deze kinderen worden gebruikt als menselijke pionnen door wrede ‘coyotes’ en gewetenloze bendes”

-> Het zijn er zelfs 25.172 maar de krant vind niet dat ze gebruikt worden als menselijke pionnen, dus leugen.

• “Elke dag pakken onze grensagenten duizenden illegale immigranten op die ons land willen binnenkomen”

-> het zijn er in 2018 maar 1000 per dag, geen meervoud. In 2010 waren het er 3000 per dag maar dat telt niet, dus leugen. Zucht.

• “Amerika is trots miljoenen legale migranten te verwelkomen die onze samenleving verrijken en bijdragen aan onze natie. Maar alle Amerikanen worden getroffen door ongecontroleerde illegale migratie. Ze hebben een invloed op onze overheidsmiddelen en doen het aantal jobs en de lonen dalen. En het zijn de Afro-Amerikanen en Hispanics die het felst getroffen worden daardoor”

-> Bernie Sanders zegt dit ook maar dat telt ook niet, volgens de krant is het toch een leugen.

• “Onze zuidgrens is een toegangspoort voor grote hoeveelheden illegale drugs, waaronder meth, heroïne, cocaïne en fentanyl. Elke week sterven er 300 van onze burgers door heroïne alleen, waarvan 90 procent via de zuidgrens binnenkomt”

-> Ze geven toe dat het waar is wat Trump zegt maar de krant vindt dat de muur er niets aan zal veranderen, dus leugen?

• “De laatste twee jaar voerde de grenspolitie 266.000 arrestaties uit bij vreemdelingen met een strafblad”

-> Het is waar maar de meeste voor kleine vergrijpen waaronder de grens oversteken, dus leugen. Mja ok, hier kan ik nog inkomen, meer info zou welkom zijn.

--

Diepe zucht

Laatst gewijzigd door Hoofdstraat : 9 januari 2019 om 21:25.
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden