Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp
Het was Trump die zei dat de Democraten dat wilden, maar dat is helemaal niet waar.
Maar vooral: een muur of omheining gaat sowieso heel weinig veranderen. de meesten die illegaal in het land zijn, zijn helemaal niet gewoon over de grens gewandeld maar zijn er op een andere manier geraakt. meestal legaal en zijn er gebleven nadat hun toelating was vervallen.
Drugs komen ook meestal binnen via een legale manier, tis te zeggen via trucks of vliegtuigen die legaal de grens oversteken maar met drugs aan boord.
Er zijn trouwens regio's waar een muur of omheining fysisch zelf niet mogelijk niet, je hebt daar af en toe een gebergte of een rivier die de grens vormt. Wat ga je daarmee doen?
|
Nog steeds zie ik liever een onzinnig infrastructuur project dan een zoveelste oorlog omwille van de militaire industrie.