Discussie: De EV-concurrentie
Los bericht bekijken
Oud 11 januari 2019, 13:03   #96
Micele
Secretaris-Generaal VN
 
Micele's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 52.435
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Libro Bekijk bericht
Zeer grappig, ik had net hetzelfde artikel in mijn achterhoofd om te besluiten dat de iPace in mijn ogen beter is. Eén van de dingen die Tesla zogezegd voor heeft, is het autonoom rijden. Wel, dat interesseert mij geen zier.
Ieder zijn eigen keuze welke eigenschappen hij belangrijker vindt.

Ondanks de testers zelfs de Jaguar mooier vonden - wat louter subjectief is, maar toch belangrijk genoeg- concludeerden ze toch dat de Tesla nog altijd -voor hun - de betere EV is.

Citaat:
Ik vind de conclusie van dat artikel eigenlijk wel eigenaardig omdat de Jaguar de meeste positieve punten heeft.
Denk je? Omdat je de negatieve punten van de Jaguar wslk niet wilt weten?
Ken je al de positieve punten wel van de Tesla X?

Ik durf wel aannemen dat de Jaguar I Pace nog minder kans maakt bij een vergelijk met een goedkopere Tesla model 3. Of met het Model Y die in 2020 verwacht wordt. Die hebben namelijk alvast betere batterijpacks dan het Model X 75D.

Deze Tesla X75D kan men volgende week zelfs niet meer nieuw bestellen. Het 100 kWh batterijpack heeft het laatste recente design en management met de oude 18650 cellen. Die zal nog wel enkele jaren verder gebruikt worden.

De test van de nieuwe I Pace was dus tegen een uitloopversie van Tesla...

Laatst gewijzigd door Micele : 11 januari 2019 om 13:12.
Micele is offline   Met citaat antwoorden