Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Witte Kaproen
Smaken verschillen. Maar zeer velen vinden het daar buitengewoon goed, daarom zit het er ook altijd vol.
|
Smaken verschillen inderdaad Witte.
Als het over deftig eten gaat zouden mensen moeten leren om politiek gekakel te laten voor wat het is. Mijn smaak hoeft niet dezelfde te zijn maar er zijn toch wel een paar kwalitatieve limieten.
Indien er inderdaad zo veel
klanten naar toe gaan vandaag, zoals jij beweert, zegt dat meer over het gebrek aan goede smaak van die klanten (zowel nederlandstaligen als anderstaligen) dan aan wat anders.
In ieder geval: chapeau aan de eigenaars om het een financieel succes te houden. Zij kunnen in feite daardoor op andere plaatsen gaan smullen van betere dingen.
Maar nogmaals, 't zijn jouw smaakpapillen he: baas over eigen papil! Ik onderschrijf in deze
de Eend van Edingen.
Enne,
je persiste et signe: dit heeft niks te maken met je extreem flamingantiek gedoe, enkel met goede smaak of beter: smaak tout-court.
(neem ondertussen nog een slok van hun saus...

)