Los bericht bekijken
Oud 20 januari 2005, 14:15   #11
BCD
Gouverneur
 
BCD's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 december 2003
Locatie: Oostrozebeke
Berichten: 1.146
Stuur een bericht via MSN naar BCD Stuur een bericht via Skype™ naar BCD
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Albert
Als je het niet zomaar aanneemt moet je je eigen kommentaar bijschrijven.

Maar mijn punt was dat de krant La Meuse de walen misleidende informatie geeft. Zeebrugge kan je moeilijk vergelijken met een scheepsliftje dat niet eens rendeert. La meuse maakt zich zelf belachelijk met een dergelijk artikel. En BUB maakt zich zelf belachelijk met dit klakkeloos over te nemen, en nog meer met het als tegenargument te gebruiken.
Wij gebruiken dit niet als tegenargument wees daar maar zeker van. Ik geef grif toe dat de vergelijking niet opgaat. Alleen is dit een bericht dat gelijklopend is met een NVA persbericht. Vergelijking van appels met peren. Enkel en alleen om er persoonlijk beter van te worden, ook al is het een leugen of halve waarheid.

Op de site van NVA staat een duidelijk uitleg van hoe ze aan die 11 miljard komen. Ze gebruiken daarvoor cijfers van 1985 en gebuiken een rechtlijnige doortrekking als rekenwijze. Misschien moet men de NVA maar eens duidelijk maken dat het België van toen niet hetzelfde is als nu. Als voorbeeld de staatsschuld is van 135% gedaald naar 95% verschillende zaken zijn geregionaliseerd en verschillende zaken zijn reeds geruime tijd anders dan toen.

Laatst gewijzigd door BCD : 20 januari 2005 om 14:17.
BCD is offline   Met citaat antwoorden