Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door epicurist_dirk
NIET in Japan, daar is onlangs nog beslist een nieuwe 4 generatie kerncentrale te bouwen. Ondanks de atoombom en fukushima ongeval
Eenmalige kost voor vele jaren, Een nieuwe 4 generatie kerncentrale die meer energie zal leveren dan al onze verouderde centrales samen!!!! en de oude kernafval kan verwerken als brandstof in plaats van het voor 100000000000 jaren in de grond te stoppen of in zee te dumpen !!!
Reden: omdat we die in Japan nodig hebben als we concurrentieel willen kunnen blijven goederen produceren = werk en inkomen hebben voor onze Japanse burgers!!!!
De kinderen die spijbelen en protesteren zijn de enigen die het juist stellen: "Wij weten het niet, maar Breng alle wetenschappers samen, doorgrond alle mogelijkheden en doe dan daadwerkelijk cruciaal iets".
Het politiek getouwtrek verwerpen De kinderen die spijbelen duidelijk, omdat politiek getouwtrek alleen voor nutteloze ballast gezorgd heeft.
De kinderen hebben duidelijk méér gezond verstand dan de naar macht strevende politieke partijen, die milieu alleen gebruiken/misbruiken om elkaar de loef af te steken!
Of zoals Agalev-Groen die het milieu zich toe eigenend misbruikt om hun extreem linkse partij programma te verbergen.
|
Akkoord: de 4de generatie kerncentrales is de toekomst, niettegenstaande de keerzijde v.d. medaille.