Los bericht bekijken
Oud 6 februari 2019, 11:21   #440
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Demper Bekijk bericht
Moest ge in de war zijn: het is niet de dochter van Bart "Het Weverke".

En ze heeft schijt aan de N-VA.
Dat ze niet de dochter is van onze voorzitter, weet ik maar al te goed. Daarom schreef ik in mijn post, dat ze wellicht nooit in mijn politiek plaatje zal passen. is dat te moeilijk Nederlands voor jou?

Ik weet niet zo erg of ze schijt heeft aan de nva. Zoals ik al stelde in mijn post: ze zei dat ze niet akkoord was met ... , maar wel verder wou blijven samenwerken.
Het is net die stellingname die maakt dat ik haar hoog acht.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden