Los bericht bekijken
Oud 16 februari 2019, 09:45   #1
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.342
Standaard Ouders van Mawda mogen in België blijven.

Ouders van Mawda mogen in België blijven.

Citaat:
De ouders en broer van de overleden Koerdische peuter Mawda mogen in ons land blijven. de regering heeft het licht op groen gezet voor een humanitaire regularisatie. De verblijfsvergunning is geldig voor 1 jaar, maar is wel hernieuwbaar.
Hun eigen kindje de dood injagen leverde vruchten af.

Een slecht voorbeeld de verblijfsvergunning toekennen al is het voor 1 jaar en mogelijk volgende jaren want er zouden er anderen kunnen zijn die denken: hé op die manier lukt het ook om aan een verblijfsvergunning te geraken van al wat staat aan te schuiven of gevaarlijke tochten onderneemt.

Een precedent met ze gelijk terug huiswaarts te sturen had misschien een duidelijker signaal geweest.

Maar men blijft liever op het gemoed spelen van de brave wreed vrome burgers in 'ons' landje.

Citaat:
De humanitaire verblijfsvergunning is dus maar voor één jaar geldig, maar is hernieuwbaar. Of dat zal gebeuren hangt af van de snelheid van het onderzoek naar de dood van Mawda en de gerechtelijke procedure. Na vijf jaar is een permanent verblijf mogelijk.
Dan is het even wachten op de verjaringstermijn zeker?

Goed bezig Madame De Block? Twijfelachtige zaak.
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden