Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Uiteraard kan ik dat aantonen. Op meerdere manieren zelfs.
De eerste:
Het gegeven zelf dat reclame WERKT volstaat om dat aan te tonen. Hoeveel mensen zijn BLIJ met het feit dat ze beginnen roken zijn, bijvoorbeeld ?
Is het uw gezondheid in gevaar brengen voor iets dat, alles bij elkaar, de moeite niet loont, iets dat gebeurd is zonder U schade aan te brengen ? Wat is een agressie anders dan U schade aanbrengen ?
De tweede:
opdat een interactie van iemand anders een agressie zou zijn, volstaat het dat diegene die het ondergaat, het een agressie VINDT, en dat de interactie ongesoliciteerd is, he.
|
De referentie is niet wat een persoon vindt, dan wel wat de wetgever heeft omschreven als "agressie". De wet is daarin de referentie; niet de persoonlijke gevoelens van een individuele burger.