Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kiko
Waarom de term "misbruiken" ?
Beleef een primeur en wees de eerste hier om dat eens deftig toe te lichten.
Want alle haters hier - stuk voor stuk volwassen mannen - geraken inzake Youth for Climate totaal niet verder dan puberale beledigingen en seksuele toespelingen.
Dus onderscheid je en licht je standpunt inhoudelijk toe. Het zal eens een verademing zijn hier.
|
Ik haat deze meisjes niet en hoewel vele hier hen maar gewoon vinden, mogen ze er van mij best wezen.
Het misbruik word trouwens gedaan door links en de media.
Die zijn trouwens niet eerlijk tegen deze meisjes, ze vertellen hen niet dat men van het linkse opengrenzen beleid moet afstappen om echt iets te kunnen doen aan de versnelde klimaatopwarming.
Ze vertellen niet aan deze meisjes dat ze zelf op een andere manier moeten gaan leven en denken als ze iets aan het leefmilieu willen veranderen.
Ze vertellen niet aan deze meisjes dat links juist de grootste oorzaak is van de versnelde opwarming en verslechterende levenomgeving.
Ze vertellen niet aan deze meisjes dat men een totaal andere politiek moet gaan voeren als men iets aan het leefmilieu wil doen.
Ze vertellen niet aan deze meisjes dat men een totaal andere economie moet gaan aansnijden als men iets aan de vervuiling wil doen.