Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boduo
maddox, dat is flauw, echt flauw.
|
In tegendeel. Maddox onderlijnt daar weer eens het absurde aan onze groensel neigingen: ook cultuur moet eraan, is ook een (nutteloos) vervuilende activiteit, zoals ELKE activiteit die het leven de moeite maakt.
Omdat leven zelf een "vervuilende" activiteit is, is het optimale groensel gedacht van alles te doden, om niks te vervuilen. Hier is wel maar 1 idee bij: enkel de mens kan vervuilen, de rest van de biosfeer is "goed". Mens = slechte vervuiler, tenzij hij dood is ; rest van biosfeer = fantastisch.
Er is geen noodzaak aan boeken, aan communicatie. Dat is allemaal nutteloos vervuilend, zoals vliegtuigen.
Trouwens, datacenters gebruiken al meer dan 10% van de stroom tegenwoordig. Go figure. Boeken zijn van bomen gemaakt. Alles wat communicatie en cultuur is, is totaal nutteloze vervuiling.