Discussie: Antwerpen ontploft
Los bericht bekijken
Oud 19 maart 2019, 15:26   #204
fred vanhove
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 14 februari 2014
Berichten: 36.697
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alice Bekijk bericht
Wat een domme opmerking. Drughandel was voornamelijk in handen van Marokkaanse families, en nu nemen Albanezen over, en bovendien heeft vele handel zich naar Antwerpen verplaatst omdat de haven in Rotterdam veel minder toegankelijk is geworden.
Dit aanpakken vereist inzet van diensten op lokaal, federaal en internationaal niveau dus eerder werk voor minister van justitie dan voor een lokale burgemeester.
Maar zagen over de Antwerpse burgemeester is onder velen een sport, toch?
Is dat die burgemeester die in alles een voorbeeld neemt aan de Romeinen ? Die onlangs zei dat de Romeinen eens goed met ons zouden hebben gelachen ? Die alles wil uitleggen met een latijns spreukje ?
Is die dan zo onwetend over de Romeinen en hun drugsbeleid?

Ik denk dat die Romeinen zich wel een bult en twee korte armen zouden hebben gelachen met een burgemeester als die kwiet.

https://historianet.nl/beschavingen/...ed-en-cannabis

Laatst gewijzigd door fred vanhove : 19 maart 2019 om 15:30.
fred vanhove is offline   Met citaat antwoorden