Discussie: Antwerpen ontploft
Los bericht bekijken
Oud 19 maart 2019, 22:00   #224
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Duupje Bekijk bericht
Een geruststelling? De Wever kan daar just niks de ballen aan veranderen meer. Dit is inderdaad een oorlog, maar gene die ze kunnen winnen. Zijt maar zeker dat daar grote koppen tussen zitten. Anders zou dat van zen leven niet zo uit de hand zijn kunnen lopen volgens mij.
Al zijn maatregelen nu...
Dat is al schromelijk te laat. Tientallen jaren zelfs.
In de jaren '80 en '90 begon dat al op te komen in serieuze mate. Alleen gaan ze nu openlijker afrekenen. Al noem ik dit geen afrekeningen, auto's laten ontploffen. Godzijdank nemen ze de stap tot openlijk afschieten op straat nog niet. En ja ik zeg duidelijk 'nog' niet. Dat zit er aan te komen. En sneller dan we kunnen denken.
Politie staat gewoon machteloos, die 'bendes' zijn niet de minste, die zijn georganiseerder, gewiekster en slimmer dan de politiek. Bovendien gaat dat hier om gigantische bedragen.
Jammer voor de goedbedoelende burgers die daar wonen. Je zal maar zo ne nabsjaar naast u hebben zitten.
Nogal een geluk dat de sossen nu niet meer in het Antwerps Stadsbestuur zitten.

Lang leve Marcus Aurelius de Wever.
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden