Los bericht bekijken
Oud 18 april 2019, 17:56   #1630
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.351
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gertc Bekijk bericht
1%??
Het probleem met dat prentje is dat ze verschillende VORMEN van energie door elkaar haalt: daar zit verwarmen tussen, elektriciteit, en dergelijke meer. En we weten dat er grote factoren (3 of meer) tussen zitten om elektriciteit te maken bijvoorbeeld. Het is trouwens grappig dat "klassieke biomassa" 10% uitmaakt - dat is gewoon hout stoken he ! De helft van die "hernieuwbare" spullen is hout stoken en bomen kappen.
Je zou het "hernieuwbare aandeel" nog groter kunnen maken door de zonne-energie, nodig om groenten te kweken, erbij te rekenen, noem het "traditional bio-solar" of zoiets.

En "verwarmen" met zonne-energie, door gewoon uw huis in de zon te zetten, hoe doen we dat in de verrekening ?

Er is een groot verschil in "kwaliteit" tussen die energieen, en natuurlijk is de energie van hoogste kwaliteit, elektriciteit. Daar heb je niet hetzelfde plaatje.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden