Citaat:
|
Oorspronkelijk geplaatst door separatist
Het draait niet om olie want andere landen zoals Cuba en Noord Korea zouden ook landen zijn waar terroristen aanwezig zijn. Deze landen hebben geen olie voor zover ik weet.
Ik hoop dat Cuba eindelijk eens volgt, dit arm communistisch land waar er al een dictator al decenias lang aan de macht is, is niet meer normaal! Verkiezingen zijn er nooit of worden gemanpuleerd. Wij democraten (europeanen of amerikanen) moeten het goede voorbeeld geven.
Verkiezingen zijn eigen aan een democratie, zonder verkiezingen leef je in een bananenrepubliek. Het is normaal dat men verkiezingen installeert wil men een democratisch nieuw Irak. Het volk moet kunnen beslissen, de Amerikanen zitten er enkel om dat land terug te laten opbouwen ipv in een dictatuur.
Nu beseffen veel Irakezen dat nog niet maar zulke dingen vragen tijd.
Amerikanen worden aangevallen door illegale extremistische groeperingen en terroristische organisaties die het hele proces vermoeilijken.
|
Willen de Amerikanen er een werkelijke democratie installeren of enkel een marionettenregering zoals die van Karzai in Afghanistan? dat is de vraag
Als ze werkelijk democratisch iets willen doen moeten de VS ook aanvaarden dat de Irakezen kiezen voor een fundamentalistische religieuze leider, als dat de wens is van de Irakese bevolking. Zoniet wil men enkel een democratie-a-l'américaine opleggen. Afwachten dus.