Los bericht bekijken
Oud 1 mei 2019, 11:31   #1
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.481
Standaard EU-verkiezingen: “Europese Alliantie van Volkeren en Naties” groeit verder

Leuk om even te posten op de 1 Mei dag?

Citaat:
In het begin van vorige week sloot de partij “Rassemblement National” van Marine Le Pen zich aan bij de “Europese Alliantie van Volkeren en Naties”. Nu ondertekende ook de Vlaamse partij “Vlaams Belang” de toetredingsverklaring.
EU-Wahl: Europäische Allianz der Völker und Nationen wächst weiter.

Er zijn begin Mei gesprekken met Hongarije waar Salvini hoopt op de medewerking van Fidesz en Orbán om tot de alliantie zou toe te treden.

Citaat:
Het doel van de alliantie heeft Salvini tijdens de persconferentie begin april eveneens gepresenteerd. Men zou werken aan een “nieuwe Europese droom”. Samen met de andere partijen zou men willen werken aan werk, familiepolitiek, veiligheid, milieubescherming en de toekomst van de jongeren. Andere belangrijke verlangens van de alliantie zouden de bescherming van de buitengrenzen, de strijd tegen de mensensmokkel en het terrorisme evenals het respect voor nationale identiteiten zijn.
Een goed plan?

Of gaat het door 'bepaalde' anderen gedwarsboomd en snel van de tafel geveegd worden?

“Rassemblement National” van Marine Le Pen sloot zich reeds aan bij de “Europese Alliantie van Volkeren en Naties”
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 1 mei 2019 om 11:33.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden