Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boduo
Het u niet aantrekken: typisch voor mensen die vluchten voor hun verantwoordelijkheid.
|
Uw enige verantwoordelijkheid is om een plezant leven te hebben he.
Citaat:
Ik en enkele miljoenen andere ouders doen dat wel omwille van hun (klein)kinderen.
Viva Greta !!!
|
Uw kleinkinderen zijn er misschien beter van af met een stevige klimaatsverandering, zodat dat anderen meer nadeel bezorgd dan hen. In dat geval hebben zij al een deel van de strijd die ze tegen anderen moeten voeren "gratis" mee, dank zij die klimaatsverandering.
Het is alles behalve zeker dat het een voordeel voor uw kleinkinderen is dat ontwikkelingslanden hun bevolking kan laten uitgroeien. Hoe rapper die gedecimeerd worden, hoe beter voor uw kleinkinderen. En een klimaatsverandering kan daar wonderen in doen.
Geen enkele actie van hier uit zal voldoende genocidair kunnen zijn, toch zeker niet met onze slapjanussen politiek van mensenrechten en al die zever, in vergelijking met een klimaatsverandering. En dat is nochtans het levensdoel van uw kleinkinderen: ontwikkelingslanden afmaken. Beter overleven dan zij.
In de keuze tussen:
- mijn kleinkinderen moeten zwaar economisch en technologisch inboeten, maar daardoor kunnen gigantische bevolkingen van ontwikkelingslanden op hetzelfde niveau komen als zij
versus:
- mijn kleinkinderen gaan technologisch zwaar voordeel hebben in een sterk verandererde wereld waar die technologie hen een sterk aanpassingsvoordeel zal geven ten aanzien van al dat gepeupel in ontwikkelingslanden dat niet zal kunnen volgen met de veranderingen en eraan ten onder gaan
welke denkt ge dat het gunstigste zal uitdraaien voor de relatieve overlevingskansen van uw kleinkinderen ?