Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List
links of rechts kan me aan m'n reet roesten.
struktureel is het BE dat in de weg zit voor gelijk welk dynamisch beleid in Vlaanderen (én in Wallonië overigens).
daarna kan de boel pas opgekuist worden naar NL model.
|
Arme Anna...

Laten net zijn 2 favoriete partijen totaal niet meer bezig te zijn met die onzin over onafhankelijkheid...
Het Blok voert campagne rond "eigen volk eerst" en N-VA speelt volledig op veiligheid en migratie. N-VA wil zelfs de Belgische premier leveren in de volgende regering. Nog Belgicistischer, en zelfs Leo Tindemans zou hen in de armen sluiten.
In de beginjaren een kartel met de tsjeven om de stiel te leren en wat verkozenen te hebben, daarna het kartel opgeblazen om autonoom te groeien met veel blabla over communautarisme. Tot het zover was : communautarisme op zolder, leve België en de verandering !!!

En nu stilaan naar het laatste bedrijf : België besturen als premier, cd&v volledig leegzuigen en irrelevant maken en dan transformeren in de nieuwe CVP tegen 2024.