Los bericht bekijken
Oud 11 juni 2019, 16:05   #55
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox Bekijk bericht
Het enige wat wraakroepend is, is het sportbeleid in dit land. Deze generatie topspelers is er gewoon toevallig gekomen. In Nederland is het toeval als er eens een generatie minder goed is...En niet alleen in voetbal, quasi in alle sporten zijn ze beter. En wat er zo belangrijk is, is dat je daardoor veel meer mensen aan het sporten krijgt. Topsport is een catalysator voor een gezondere levensstijl bij uw bevolking.
Ik ben te lui om er een draad over te beginnen, over die topsport en die zogenaamde aansporingen die dat zou geven bij de mensen.

Iemand doet aan sport, of herbegint met sport, of begint eindelijk met sport voor een aantal redenen.
Alleen welke sport hij uitkiest, kan beïnvloed worden door een topsporter van eigen bodem.

Ouders motiveren hun kleine (en grotere) meisjes om iets van sport te doen. En dan kon tennis makkelijker in de smaak vallen, in de periode van Kim Clijsters.
Maar evengoed kon het volleybal, ping pong of badminton geweest zijn, zonder de hype van Kim.


Topsport genereert een top, maar ook een zeer brede subtop van kwetsuren edm.
Maar ja: politiekers weten dat het electoraal loont om mee op het podium te staan ...

Topsport is ongezond.
En slecht voor het klimaat. (We gaan eens naar Japan vliegen met Gella Vandecaveye om vier minuten te vechten met een meisje dat uit weet ik welk ander ver land kwam aangevlogen ...)
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden