Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat
Je mag de Iraanse geestelijken niet onderschatten, misschien willen ze wel oorlog om het volk terug onder controle te krijgen. Trump wil geen oorlog, dus wie was het dan?
Volgens mij waren de 4 eerdere kleine aanvallen vorige maand wel degelijk van Iran (zo achterlijk zijn ze wel) maar hebben de Saudies of Israel deze zware aanvallen gedaan als wraak en een poging een oorlog uit te lokken waar ze niet eens zelf aan mee moeten doen.
.
|
Ga er maar vanuit S. Arabië of Israël erachter zit. Deze willen niets anders dan Iran in as leggen. Degeen die de werkelijke files boven water weet te krijgen—zal eenzelfde lot tegemoet zien als Snowden, Manning of Assange.Voorzeker; de leugen moet regeren omwille wij schapen blijven.
De media is verworden tot een vrouw die voor haar man uitloopt en een ieder die hier zijn bek over opentrekt met een zwart balkje voor de ogen in het nieuws weet te krijgen.
Maar nu to the point: Ergens weer geniaal hoe Trump de aandacht weet af te leiden met recente reality show in het Witte Huis en oa Khan voor liaer uit te maken, meer. De media gaat u deze rommel mee; terwijl een ieder andere president allang de oorlog had verklaard?