Los bericht bekijken
Oud 18 juni 2019, 22:11   #83
ViveLaBelgique
Secretaris-Generaal VN
 
ViveLaBelgique's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 januari 2011
Berichten: 41.194
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp Bekijk bericht
ik denk dat zelfs als het volledige programma van OVLD of CD&V overgenomen wordt, punten, komma's en schrijffouten incluis, ze dat nog gaan weigeren als het VB dat mee moet uitvoeren.

Een programma is 1 ding, dat uitvoeren toch nog iets anders. Als OVLD of CD&V zijnde kan je het niet maken om gelijk welke bevoegdheid te geven aan iemand die vindt dat alle moslims buiten moeten.
Wie zegt dat het Vlaams Belang ministers wil ? Er kan een akkoord komen met N-VA en het Vlaams Belang met enkel N-VA ministers. De stemmingen gaan dan via wisselmeerderheden.
__________________


Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.

Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.
ViveLaBelgique is offline   Met citaat antwoorden