Volgens voormalig voorzitter van het centrum voor gelijke kansen moet men zich aanpassen aan de discriminerende tribale geweldcultuur in Molenbeek, of anders oprotten.
https://www.hln.be/nieuws/binnenland...open~a57f70cb/
Citaat:
Homo’s moeten weten op welke plaatsen ze hand in hand kunnen lopen en waar niet, argumenteert Leman. Ook vrouwen met een kort rokje moeten volgens hem niet naïef zijn: “In sommige buurten zullen ze schunnige opmerkingen krijgen. Ik zou het niet uitlokken.”
“Ik zal ook eens provoceren”, zegt hij in De Standaard. “Ik heb liever dat bepaalde progressieve Vlamingen niet naar Molenbeek komen.”
|
Volgens onze westerse gewoonten leven is dus "uitlokking" volgens deze voormalige verddediger van gelijke kansen.
Het verklaart veel van wat er zich afspeelt bij UNIA, Child Focus en al die organisaties. Zijn blijkbaar van hetzelfde hout gesneden.