Los bericht bekijken
Oud 6 juli 2019, 19:37   #8
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.143
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek Bekijk bericht
PS is de NVA aan het uitroken.

Nog steeds demandeur de rien.

Wachten. Meer moeten ze niet doen.
Uiteindelijk gaan ze toch ergens moeten komen dat in Wallonië een stevig links- georiënteerd beleid komt, en in Vlaanderen een duidelijk centrum-rechts.

Voldoet de ps daar niet aan in Wallonië: politieke zelfmoord.
Voldoet de nva daar niet aan in Vlaanderen: politieke zelfmoord.

(voorspelling: binnen enkele dagen komt een nva-bons met de volgende boodschap.
Allez Elio, laat ons praten. Bijvoorbeeld over besparingen tot 11 miljard. Om met de rest dan aan 'beleid' te doen.)
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)

Laatst gewijzigd door De schoofzak : 6 juli 2019 om 19:39.
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden