Los bericht bekijken
Oud 13 juli 2019, 18:57   #47
Erw
Secretaris-Generaal VN
 
Erw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2004
Berichten: 21.107
Standaard

De eigenlijke reden is dat spaarders het risico en de kosten van een huis als spaarboekje, als lager inschatten dan het risico van euro's als spaarboekje. En dat is ook de bedoeling van de Commies - ze willen eerst een bepaalde hoeveelheid spaargeld bemachtigen via hoger gedreven prijzen, zodat ze de rentes terug omhoog kunnen drijven zonder dat het hen veel (nieuw/bijgemaakt) geld kost.
Stel een economie met 100 gespaarde euro's.
Een rente van 5% voegt elk jaar 5% toe aan de hoeveelheid spaargeld, het eerste jaar is dat 5 euro.
Stel een economie met 1000 gespaarde euro's.
Dezelfde rente van 5% voegt het eerste jaar 50 euro's toe.
De Commies willen eerst bestaand spaargeld verklooid zien door speculatie op tijdelijk in prijs opgedreven producten, incluis huizen. En dan kunnen ze een volgende cyclus van hun diefstal starten.
__________________
SECRET SERVICE TEAM HERCULES TRUMP
20yo THOMAS MATTHEW CROOKS DROM TRUMP FANS
Het Westbloks bedrog en verraad tegenover Gorbachev en het volk van het Vrije Westen: https://forum.politics.be/showthread.php?t=269743
Overheid: de bende deserteurs uit de economie.
Lees dit en besef: http://achterdesamenleving.nl/wp-con...jgeloof-11.pdf
Atlas Shrugged, by Ayn Rand
Erw is offline   Met citaat antwoorden