Los bericht bekijken
Oud 14 juli 2019, 07:29   #2
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 78.959
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Universalia Bekijk bericht
Migranten of 'zwarte hesjes' bestormen Panthéon in Parijs.

Ze noemen zich de 'zwarte hesjes' en bestormden het Panthéon te Parijs met de eis om papieren om in Frankrijk te kunnen blijven.

Paris: Afrikanische Kolonisten besetzen Pantheon.

Ik heb er géén idee van hoe men dit probleem in Frankrijk gaat opvangen maar de beste optie lijkt mij de groep 'zwarte hesjes' op te pakken en terug huiswaarts te sturen want anders gaat dit serieus escaleren, trapsgewijs verergeren.

Deportatie is de enige oplossing want het volgende miljoen Afrikanen staan al in de startblokken voor hun 'vlucht' naar Europa.

Het migrantenprobleem loopt in Europa totaal fout en het zal nog erger worden als men er geen oplossing voor kan vinden.

Europa heeft het lef niet om zijn grenzen te sluiten om over te gaan op deportatie omdat dat scenario teveel lijkt op iets wat er in een ver verleden geweest is en toegeschreven kan worden aan de Nazi's onder leiding van 88.


Ik krijg bijna altijd de tranen in de ogen daar ik vroeger al wel eens in Parijs kwam, een mooie leuke stad.

Het beeld van het Parijs van nu is een waar slagveld.

Tijdje geleden schreef ik nog dat éne zekere Nostradamus in zijn kwatrijnen te kennen gaf dat de miserie in Parijs zou beginnen in 2019.

Iedereen lacht dat weg maar zou er toch iets van ...

Hallo Macron, iemand thuis?

Misschien zijn er wel mensen die het migrantenprobleem (volksverhuizingen) op een andere manier zien????

Migratiebeleid van de EU.
Ik weet niet waar dit naartoe zal leiden.
Maar het gaat absoluut de verkeerde kant uit!
reservespeler is offline   Met citaat antwoorden