Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
RESOLUTIE VOOR HERDENKING NAZI-REGIME
In het Europees parlement is een resolutie goedgekeurd om de slachtoffers van het nazi-regime te herdenken.
Dat gebeurde met een zeer ruime meerderheid.
Er waren maar tien onthoudingen, bij wie de drie leden van Vlaams Belang.
Europarlementslid Frank Vanhecke vindt dat dergelijke resoluties worden misbruikt tegen partijen die "strijden voor Europese waarden en normen".
BRON: teletekst/één http://193.121.55.225/tt/
Waarom de VB-leden in het Europees Parlement zicht onthielden kunnen we wellicht het beste aan één van de drie VB-EU-parlementsleden vragen zoals bijvoorbeeld Koenraad Dillen, hieronder afgebeeld op de foto samen met SS-Obersturmbanführer (SS-Generaal) Léon Degrelle. Dit naar eigen zeggen 'voor een thesis' maar dat was dan wel zes jaar n�*dat Dillen al afgestudeerd was.

|
WAT? Wat een vuile klootzakken.
__________________
Toen de Antwerpenaar Hendrik Conscience in de negentiende eeuw zijn beklag maakte over ‘vreemdelingen’, bedoelde hij daarmee West-Vlaanderen.
|