Och laat em zagen. Weer een topic waar hij met iedereen in de clinch gaat.
Als de Vlaming niet slimmer wordt en hem volledig links laat liggen dan zal dat stuk onbenul nog gaan denken dat hij iets voorstelt.
Trouwens hij vecht tegen doden uit de 2de wereldoorlog.
De paar die nog leven trillen als een espenblad zoals Merkel. Vechten tegen levenden uit andere partijen doet hij nooit. Hij kruipt liever. En hij zowel als zijn partijtje bewegen hemel en aarde en smeken om hulp.
Feitelijk heeft Dewever hen afgeslacht. Deed hij dan toch iets goeds.
Op mijn voorwaarden Panda. Je schijnt dat niet te snappen. Je hebt geluk dat ik mijn kostbare tijd niet verder aan u verpruts.
Spijtig dat niet allen dat hier inzien. Feitelijk is het nog plezant hier dagelijks
te beleven hoe jij jezelf belachelijk maakt. Who cares?
Laat Panda uitpraten zonder storen en je zal merken hoe vlug hij uitgepraat is.
Want feitelijk weet hij niks bruikbaars. Tenzij je scheldtirades tegenover iedereen toch bruikbaar vindt in een debat. Maar dan ga je beter naar het voetbal. Daar lopen ook vedetten rond die alles uitkramen over de vijandelijke ploeg en nooit iets negatief weten te vertellen over hun eigen caféploegje.
Zelfs al staan ze en masse dronken op het veld.
Vooruit Panda; je mag opnieuw eens stotteren. De tijd mag komen dat je uw eigen keutels mag opvreten. Welke barmhartige Samaritaan zal deze keer jou helpen? Het is hoogdringend want je bent weeral aan het reutelen.
Als oma je nog eens komt de waarheid zeggen bestaat de kans dat je het niet overleeft. Van mij mag ze nog eens komen. Alhoewel ze wel gemerkt zal hebben dat goede raad er bij jou toch niet ingaat.
Een dolle stier kun je niet tegen houden met een advies.
