Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door omaplop
Volg jij wel de reacties van Marie? Ik geloof het niet, want je classeert haar onder een heel andere categorie. Huiswerk opnieuw maken en dan nog eens reageren.
|
Het is wel erg hoor Oma. Ene die zelfs het verschil niet kent tussen links of rechts. Die hebben ze zeker bij het leger ooit buiten gesmeten.

Panda is noch links noch rechts. Hij is gewoon een kruiper die denkt dat hij bij een rechtse partij het best aan zijn trekken komt.
En inderdaad; de reacties van Marie leest hij zeker niet.
Maar die van Panda evenmin vermoed ik.
Maar hij is nog een nieuweling op het forum.
Er zijn nog mensen die het verschil niet kennen tussen een muilezel en een paard. Feitelijk moes t hij het wel weten. Tel op wie er op dit forum constant muilen publiceert en je hebt de muilezel.
Binnenkort weet hij het wel. Even geduld nog.

Als hij weet dat hij fout zit is dat besef het begin van weten.
Maar van psychologie weet hij wel iets af.
Hopelijk leest Panda zijn bijlage. Die tracht nog steeds wespen met azijn te vangen. Heeft hij zeker geleerd van onze Jan; de spekpater.