Los bericht bekijken
Oud 28 juli 2019, 18:43   #1208
Piero
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Piero's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 februari 2010
Locatie: Nederland
Berichten: 16.307
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Erw Bekijk bericht
Het is niet door "volle buffers" of zoiets, maar de neuronen die "teveel" in dezelfde richtingen in hun netwerken hebben gepropageerd, waardoor ze van hun training afwijkende input niet meer juist klasseren, misschien wat te vergelijken met metaalmoeheid, met smelten hersmeden als "vrijloopmode".
Neuronen die in een bepaalde richting hebben gepropageerd? Nooit van gehoord. Metaalmoeheid? Eh, die kan niet worden hersteld. Dat leidt tot breuk of tijdige afkeuring.

Dat doet mij trouwens denken aan de chef van het onderhoud van de Leopart tanks die in het onderhoudsprogramma had geregeld dat bepaalde onderdelen van de tanks werden uitgewisseld voor onderdelen in het magazijn om ze te laten uitrusten van metaalmoeheid.

Vrijloopmodus is ook een mooie uitdrukking. Ne 5 glazen bier zijn mijn hersenen ook in een vrijloopmodus. En daarna krijg ik koppijn.

Excuses, dit schreef ik na twee glazen heerlijke wijn bij het avondeten.

Laatst gewijzigd door Piero : 28 juli 2019 om 18:46.
Piero is offline   Met citaat antwoorden