Los bericht bekijken
Oud 28 januari 2005, 10:46   #5
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mambo
Dit wil weeral zeggen dat men a) termen en verplichtingen oplegt en b) men eenzijdig alle termen en verplichtingen aan hun spreekwoordelijke laars lappen.
Een vonnis, ieder vonnis is bij wet geregeld met een begin en een eind. Nu het eind nadert wil men er toch weer een stukje bij breien zonder vonnis. Hoe kan dat nu?
De daad op zich is verwerpelijk geweest, maar een vonnis kan toch alleen maar aan kracht winnen door ze zelf te respecteren. Zoniet zie ik geen verder nut meer in van een uitspraak.
juist, men hoeft er niets meer verder aan te breien

anderszijds kan ik me inbeelden dat de behoefte van de maatschappij om dat te doen bij het naderen van de einddatum alsmaar dwingender wordt, en dit juist omwille van het tweeluikje waar ik het in mijn vorige post over had
praha is offline   Met citaat antwoorden