Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten
Integendeel. Men zou de provincies meer macht (lees ook : meer geld) moeten geven en meer bevoegdheden. Provincies zijn niet al te grote bestuurlijke entiteiten die nog kort bij het volk staan en de eigenheid van de bevolking kennen. Waarom moet ik bestuurd worden door het anonieme Martelarenplein? Of door een Federale regering die ver van mijn bed staat? Minder macht aan de Vlaamse en Federale regeringen en meer macht aan de provincies. Decentralisatie, dat is de oplossing.
|
Zoals de deputé's van destijds, het Limburgevoel promoten met dure advertenties tot nut van ????? maar dan rondrijden in dure Volvo's i.p.v. in de in Genk geassembleerde auto's.
Toen Ford besloot om te sluiten in Genk, toen begonnen ze te janken, niet voor de tewerkstelling, maar voor de mindere belastinginkomsten.
Limburg, dat ken ik vooral door de jaarlijkse belasting die ik extra moet betalen, terwijl het Limburgs bestuur over meer dan 100 miljoen cash beschikt.
Afschaffen die handel, hoe eerder hoe beter!