Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Guinevere
Die inwoners van petrol landen bestormen Europa niet, behalve die waar Europa beslag heeft gelegd op de petrol natuurlijk.
Dus sommige Arabieren gaan achter het geld van hun land in Europa. Ik vind dit maar de normaalste zaak van de wereld.
|
Gek, want de meeste Afrikaanse landen zijn net heel rijk aan delfstoffen.
En nee, die zijn niet in Europese handen.
Het gekke is juist dan de oliebronnen in de Emiraten en Saudi-Arabië door Europeanen en Amerikanen worden gerund en beheerd.
En het zijn enkel Arabieren die verdacht worden van misdrijven tegen de westerse samenleving wiens geld vast zit en dan vaak nog op verzoek van Arabische overheden.
En het word nog gekker, want juist die rijke staten, zijn actief bezig om hun landen aantrekkelijk te maken voor Westerlingen en om hun gebieden uit te bouwen tot wingebieden voor alteratieve energiedragers.
Je bent hier dus een hoop onzin aan het uitkramen zonder echt te weten hoe alles in elkaar steekt.