Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Daelemans
Papieren jobs kan je ook met lichamelijke en geestelijke gebreken blijven uitvoeren. Van het moment dat er echte arbeid aan te pas komt is het een ander verhaal.
Staan er ook boetes op gebrek aan zicht/lenigheid/kracht/evenwicht/enz...?
|
Dat is wat zeggen zonder al te veel bij na te denken. Als iemand de draagkracht van een brug uitrekent is die toch best goed bij zijn hoofd.
En als een bankbediende iets moet uitrekenen voor mij heb ik toch ook liever dat die al zijn zinnen heeft.
Iedere taak heeft beperkingen. Ik ken heel wat arbeiders die het geen dag zouden uithouden in een bureau en uiteraard ken ik heel wat wat bedienden die het geen dag zouden uithouden op een werf.
De twee met elkaar vergelijken is onmogelijk.
De enigen die bezig kunnen blijven zijn volgens mij politici.....die moeten ze echt verplichten van te stoppen. En nog straffer je kan er op iedere leeftijd nog aan beginnen.