Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lamenielachen
Van mij mogen ze verkozen worden maar dan laten zien wat ze waard zijn gecontroleerd door bekwame mensen uit de bedrijfswereld.
Niet goed buiten zoals in het zakenleven het huidige systeem is waardeloos dat zie je aan alles.
Werken met en andermans geld beheren is toch zo verleidelijk en daar moet strengere controle op andere dan zichzelf controleren zoals nu.
De bankwereld controleert toch ook zichzelf niet het zou wat worden ....
|
In theorie heb je voldoende controles op de overheidsbudgetten. Je hebt de Europese Commissie, de OESO, het IMF, de Verenigde Naties, .... In praktijk wordt in deze instanties aan small-town-politics gedaan en hebben ze geen afdwingbaar gezag.
__________________
Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.
Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.