Moet nu lukken,
Nu met mijn recente werktrip naar Dubai achter de rug vroeg mijn petekindje me een paar dingen over het Midden Oosten. 1 van die dingen was waar ze Takht Kabadi zou kunnen leren.
Het moet lukken dat ik toevallig weet waar die term vandaan komt. Guinevere kan het waarschijnlijk beter uitleggen. Maar kort door de bocht
"Burka Avenger".
Na wat vragen blijkt dat het haar verteld was door een klasgenootje waar de broers wel mochten Kickboxen, maar zij niet. Omdat haar ouders wel toelaten dat ze via de heimweeschotel Burka avenger mag zien, was het klasgenootjes idee dat ze Takht Kabadi wel zou mogen leren, maar ze wist niet hoe daar mee te beginnen. Ergo, de vraag via via kwam bij mij.
Maar ik heb dus ook geen antwoord.
Er bestaan geen trainingen of scholen van martial arts die boeken of pennen als wegwerpwapens zien. (wel als geïmproviseerde wapens, maar da's net de tegenovergestelde insteek, een boek of een baksteen,
een pen of een mes who cares?)
Iemand een idee hier?